Spelcarrousel

met de steun van stad Vilvoorde

Spellenavond 6 augustus 2021

Spellenavond 6 augustus 2021: Is de Lockdown gedaan?

Na bijna anderhalf jaar geen normale spelavonden meer te kunnen organiseren, was het vrijdag 6 augustus weer zover: terug een normale spelavond, met enkele extra maatregelen tegen de Coronacrisis, op onze vertrouwde plaats in de zaal van jeugdhuis de Far. 

Tijdens de spelavond van vrijdag 6 augustus mochten we weer vele oude bekenden en enkele nieuwe gezichten ontvangen op de eerste klassieke spelavond in anderhalf jaar. Na wat bijgepraat te hebben, begonnen onze leden met gezelschapsspellen te spelen. Er werden enkele klassiekers gespeeld, waaronder Azul, The Climbers en Skip Bo. Ook Isle of Skye werd nog eens bovengehaald.

Voor de liefhebbers van het iets steviger werk, werd Ankh op de tafel gelegd. Spelers kropen in de huid van oude Egyptische goden en probeerden om zoveel mogelijk volgelingen te verzamelen.

Na enkele uren gespeeld te hebben, konden onze leden weer tevreden naar huis keren.

Gespeelde spellen

Ankh, Bang, Isle of Skye, Nova Luna, Azul, Ra (2x), The Climbers en Skip Bo (4x).

Sfeermomenten