Spelavond 4 maart 2022: Krokus editie

Hoewel het vakantie was, kwamen op vrijdag 4 maart weer een talrijke opkomst van onze leden om enkele gezelschapsspellen te spelen. 

Tijdens de tweede spelavond van 2022 werden er weer verschillende spellen gespeeld. Voor zij die graag kaartspellen spelen, konden aan hun trekken komen met onder andere Take 5, Sushi Go Party, L.A.M.A  en Baby Crews. Zij die eerder van deck / engine / ... building houden, konden dan weer aan de slag met Dale of MerchantsPuerto Rico - Het Kaartspel en Splendor. Ook Architecten van het Westelijk Koninkrijk, CalicoRajas van de Ganges of Taluva werden op tafel gelegd door leden die van iets meer uitdaging houden.

Buiten deze spellen werden er ook weer enkele van onze populaire spellen op tafel gelegd zoals Celestia, DownForce en RailRoad Ink.

Nadat onze leden één of meerder spelen gespeeld hadden, konden ze op het einde van de avond konden weer goedgemutst naar huis gaan.

Gespeelde spellen

Calico, Architecten van het Westelijk Koninkrijk, Baby Crews, Con't Stop, Celestia, Codenames, Dale of Merchants, Downforce, L.A.M.A, Puerto Rico - Het Kaartspel, Railroad Ink, Rajas van de Ganges, Sagrada, Splendor, Sushi Go Party, Taluva, ... .

 

Sfeermomenten