Spelavond 1 april 2022: de aprilvis editie

Geen grappen of aprilvissen tijdens de spelvond van april, gewoon gezellig enkele gezelschapspellen spelen. 

Voor de spelavond van april stonden de volgende spellen in de schijnwerpers: Colt Express en Cubitos. In Colt Express kropen onze leden in de huid van enkele bandieten die een trein willen overvallen in het wilde westen. aan de hand van handkaarten moeten ze op voorhand hun acties bepalen. Deze worden dan in volgorde uitgevoerd. Dit kan zowel leiden tot voldoening indien al je acties lopen zoals je ze gepland hebt, of tot hilarische taferelen indien alles in de soep draait. In Cubitos moest er dan weer geracet worden met behulp van dobbelstenen. In dit spel beproef je jouw geluk zodat je zo snel mogelijk krachtigere dobbelstenen kunt verzamelen om zo als eerste aan de eindstreep te geraken.

Buiten deze 2 spellen werden er ook nog enkel ander spellen op tafel gelegd. Tijdens deze spelavond bouwden onze leden onder andere glasramen in Sagrada, piramides en tempels in Imhotep of probeerden ze zo veel mogelijk katten te redden in Isle of Cats: Explore and Draw.

 

Gespeelde spellen

Colt Express, Cubitos, Imhotep, Sagrada, Sushi Go, the Isle of Cats: Explore and Draw,...

 

Sfeermomenten