Spelavond 3 juni 2022: de zoektocht naar edelstenen

Onze leden hadden zin om al handelend of al plunderend edelstenen te verzamelen.

Deze spelavond stonden er weer 2 van onze recente aanwinsten in de schijnwerpers: Diamant en Century - Golem editie. Had je zin om eens als Indiana Jones tempels te ontdekken en edelstenen en relikwieën te verzamelen, dan kwam je aan je trekken met het spel Diamant. Leden die eerder via handel aan de nodige edelstenen wouden verzamelen, konden zich dan weer uitleven in de golem editie van Century. Ook deze avond werd er weer duchtig gezocht in de jungle naar de gouden stad in het spel de Zoektocht naar Eldorado

Buiten deze 3 spellen werden er ook nog enkel ander spellen op tafel gelegd. Zowel de luchtigere spelen zoals Valse Motten, Saboteur en Celestia als enkele stevigere spellen zoals It's a Wonderful World werden op tafel gelegd. Ook werden er weer verschillende rondes van het coöperatief spel de Crew gespeeld, waarin onze leden te samen steeds meer uitdagende missies moeten zien te voltooien.

 

Gespeelde spellen

Beasty Bar, Celestia (2x), de Crew (x15), Diamant (x3), Downforce, Valse Motten, It's a Wonderful World, de Zoektocht naar Eldorado,...

 

Sfeermomenten