Spelnamiddag 25 juni 2022: op weg naar de zon

Spelcarrousel organiseerde op 25 juni een extra spelnamiddag. Aangezien de zomervakantie bijna begon, werden deze keer voornamelijk spellen met een reisthema boven gehaald.

Voor deze extra spelnamiddag weken we opnieuw uit naar de Nerdscape in Vilvoorde. Tijdens deze namiddag konden onze leden weer enkele spellen (her)ontdekken zoals Blue Lagoon en Hellapagos. Zeker in dit laatste spel moet je proberen om samen te werken om van een onbewoond eiland weg te geraken voor dat de storm er geraakt, maar beperkte voorraden zorgen er voor dat je toch enkele medespelers zal moeten elimineren om toch tijdig weg te geraken. Ook één van de nieuwe favorieten van onze leden, de Zoektocht naar Eldorado, werd nog eens op tafel gelegd, zodat de spelers zich terug door de jungle konden trekken om zoek naar de mysterieuze stad van goud.

 

Gespeelde spellen

Blue Lagoon, Celestia, de Zoektocht naar Eldorado, ,...

 

Sfeermomenten