Maandelijkse spelavond: 3 Maart 2023

Op vrijdag 3 maart kwamen we weer te samen om enkele gezelschapspellen te spelen. Deze keer stonden er 2 racespellen in de schijnwerpers

Onze leden konden op de spelavond van maart het spel Beetle to the Bubble uitproberen. In dit spel krijgen de spelers in de huid van kevers die op een vrijdagavond zo snel mogelijk naar de nectarbar willen voor de happy hour. Voor hen die niet van kevers houden, konden dan weer aan hun trekken komen met de klassieker Ave Caesar.

Buiten deze racespellen kwamen er nog enkele andere klassiekers aan bod, zoals Elfenland, Thurn & Taxis en Hero Quest. Zeker deze laatste kon op belangstelling rekenen aangezien voor een deel van onze leden jeugdnostalgie is.

 

Gespeelde spellen

Ave Caesar, Beetle to the Bubble, Elfenland, Flip City, Gasha, Hero Quest, Thurn & Taxis,...

 

Sfeermomenten