Maandelijkse spelavond: 1 maart 2024

Geen betere manier om de maand te starten dan met een spelavond.

Zoals gewoonlijk werden er opnieuw 2 spellen in de schijnwerpers gezet. Met Trio konden onze leden zich vermaken met een luchtig kaart spel. Wou je iets uitdagender spellen, kan kon je aanschuiven bij het spel Trekking Through History waarin je een 3-daagse uitstap in de geschiedenis maakt.

Buiten deze nieuwe spellen, werden er ook een groot aantal klassiekers op tafel gelegd, waaronder Qin, Ticket to Ride: Europe en Puerto Rico. Ook de recente favoriet, de Betoverende Torens, werd opnieuw gespeeld.

Na enkele uren gespeeld te hebben konden onze leden weer tevreden naar huis.

Gespeelde spellen

Azul, Colt Express, the Crew, Concept, Downforce, Qin, Ticket to Ride, Trio, Trekking through History, ...

Sfeermomenten