Maandelijkse spelavond: 5 april 2024

Met spellen als Flamecraft en Clank! gingen we deze avond de drakentoer op

Omdat deze avond in het teken stond van de draken, werden de spellen Clank! en Flamecraft in de schijnwerpers gezet. In Clank! moesten onze leden de grotten verkennen en schatten terugbrengen zonder de draak wakker te maken. In Flamecraft gebruikten onze leden dan weer draakjes om de verschillende winkels in het dorp te helpen.

Buiten deze draken spellen, werden er ook een groot aantal klassiekers op tafel gelegd, waaronder 7 Wonders en de Betoverende Torens. Ook enkele korte spellen zoals PitchCar Mini of For Sale werden ook gespeeld

Na enkele uren gespeeld te hebben konden onze leden weer tevreden naar huis.

Gespeelde spellen

7 Wonders, Betoverende Torens, Clank!, Flamecraft, Forest Shuffle, PitchCar Mini ...

Sfeermomenten