Spelcarrousel

met de steun van stad Vilvoorde

Spellenavond 1 oktober 2021

Spellenavond 1 oktober 2021

Vrijdag 1 oktober was het weer spellenavond. Rond Half 9 's avonds zakten weer meerdere van onze leden af naar de vertrouwde zaal van jeugdhuis de Far om enkele van onze nieuwe gezelschapspellen te spelen.

Tijdens de spelavond van vrijdag 1 oktober konden onze leden weer naar hartelust verschillende gezelschapspellen spelen. aangezien de collectie onlangs was uitgebreid met enkele nieuwe spellen, maakten onze leden er gretig gebruik van om kennis te maken met onder andere Architecten van het Westelijk Koninkrijk, De zoektocht naar Eldorado, De Dwergen van Nidavellir en Wingspan. Blijkbaar viel De Crew ook in de smaak bij onze leden, aangezien er 13(!) potjes achtereen gespeeld werden.

Ook enkele klassiekers uit onze collectie, zoals Bang, Spexxx of Puerto Rico werden nog eens op tafel gelegd.

Nadat onze leden zich enkele uren geamuseerd hebben met deze spellen, konden ze na middernacht weer voldaan naar huis keren.

Gespeelde spellen

Architecten van het Westelijk Koninkrijk, De zoektocht naar Eldorado, De Crew (13x), De Dwergen van Nidavellir, For Sale (2x), Puerto Rico, Spexxx, Wingspan,...

 

Sfeermomenten