Maandelijkse spelavond: 4 November 2022

Op vrijdag 4 november kwamen we weer te samen om enkele gezelschapspellen te spelen. 

 

Tijdens deze spelavond konden onze leden het semi-coöperatief spel Hellapagos uitproberen. In dit spel moeten de spelers proberen de schaarse middelen van het eiland proberen te verzamelen om een vlot te maken om zo te kunnen ontsnappen. Maar niet iedereen kan mee op het vlot. Het is dus kwestie van samenwerken en af en toe een mes in de rug te steken om zo te kunnen ontsnappen van het eiland.

Ook enkele klassiekers kwamen aan bod zoals the Climbers, Can't Stop en de Zoektocht naar El Dorado. Ook enkele spellen vanuit de privécollectie van onze leden werden op tafel gelegd zoals: Monsters On Board, Old Londen Bridge en QE.

 

Gespeelde spellen

Can't Stop, the Climbers, Hellapagos, Incan Gold, Monsters on Board, Old Londen Bridge, QE,...

 

Sfeermomenten