Maandelijkse spelavond: 3 Februari 2023

Op vrijdag 3 februari kwamen we weer te samen om enkele gezelschapspellen te spelen. 

Deze spelavond stond in het thema van coöperatieve bouwspellen. Onze leden konden de spel Recto Verso en Menara uitproberen. In Recto Verso probeerden onze leden per 2 samen een huis te bouwen zodat de bouwplannen voor beide spelers overeenkomen. Voor zij die van iets meer uitdaging houden is er Menara, waarin spelers een vervloekte tempel proberen op te bouwen en alles zo stabiel mogelijk proberen te houden om zo tot de vereist hoogte te geraken.

Buiten bouwspellen werden er nog enkele andere spellen gespeeld zoals Can't Stop, Museum, Haspelknecht en Welcome To.

Gespeelde spellen

Can't Stop, King of Tokyo, Menara, Museum, Recto Verso, Welcome To,...

 

Sfeermomenten